Het programma voor de jeugd van zaterdag 26 november

Foto bij Het programma voor de jeugd van zaterdag 26 november

Het programma voor de jeugd van zaterdag 26 november

Programma    Zaterdag 26 november 2022   Excelsior'31
           
Aanvang Aanwezig Thuis team Uit team Comp. Scheidsrechter
    Jongens onder 19      
11:45 10.00 Nieuwleusen SV JO19-1 Excelsior'31 JO19-1    
14:30 13.45 s.v. Rijssen JO19-1 Excelsior'31 JO19-2    
14:45 13.30 Quick '20 JO19-4 Excelsior'31 JO19-3JM    
13:00 11.45 Juventa '12 JO19-2 Excelsior'31 JO19-4    
12:45 12.00 Excelsior'31 JO19-5 W.V.V.'34 JO19-2    
    Jongens onder 17      
10:15 08.15 Dos Kampen JO17-1 Excelsior'31 JO17-1    
11:00 09.45 Juventa '12 JO17-1 Excelsior'31 JO17-2    
13:00 11.45 Juventa '12 JO17-3 Excelsior'31 JO17-3    
11:00 10.15 Excelsior'31 JO17-4 BZSV de Blauwwitters JO17-1    
14:30 13.30 Twenthe JO17-2 Excelsior'31 JO17-5    
11:15 10.30 Excelsior'31 JO17-6 Hulzense Boys JO17-2    
    Jongens onder 15      
09:45 08.45 Excelsior'31 JO15-1 ATC'65 JO15-1   K. Kisters
    Excelsior'31 JO15-2 Vrij    
    Excelsior'31 JO15-3 Vrij    
    Jongens onder 14      
11:00 09.30 Warnsveldse Boys JO14-1JM Excelsior'31 JO14-1    
09:45 09.00 Excelsior'31 JO14-2 Lemelerveld JO14-2JM    
09:45 09.00 Excelsior'31 JO14-3 Rohda R. JO14-3    
08:30 07.15 DVC Dedemsvaart JO14-3 Excelsior'31 JO14-4    
11:15 10.30 Excelsior'31 JO14-5 Hector JO14-1    
    Jongens onder 13      
09:15 08.00 Achilles E JO13-1 Excelsior'31 JO13-1    
08:30 08.00 Excelsior'31 JO13-2 Borne JO13-1JM    
11:30 10.30 Enter JO13-2JM Excelsior'31 JO13-3    
14:15 13.00 DEO JO13-2 Excelsior'31 JO13-4    
08:30 08.00 Excelsior'31 JO13-5 Oranje Nassau JO13-3    
11:15 09.45 BSC Unisson JO13-3 Excelsior'31 JO13-6    
08:30 08.00 Excelsior'31 JO13-7 Hulzense Boys JO13-2JM    
08:30 08.00 Excelsior'31 JO13-8 Den Ham JO13-3JM    
    Jongens onder 12      
10:00 08.45 Rohda R. JO12-1 Excelsior'31 JO12-1    
    Jongens onder 11      
08:30 08.00 Oranje Nassau JO11-1 Excelsior'31 JO11-1    
08:30 07.30 Vroomshoopse Boys JO11-1 Excelsior'31 JO11-2    
08:30 08.00 Excelsior'31 JO11-3 SVZW JO11-2    
09:00 08.00 DES JO11-4JM Excelsior'31 JO11-4    
09:45 09.15 Excelsior'31 JO11-5 Excelsior'31 MO11-1    
08:30 08.00 Excelsior'31 JO11-6 Juventa '12 JO11-2    
09:45 09.15 Excelsior'31 JO11-7 DES JO11-3JM    
    Jongens onder 10      
10:00 08.45 ATC'65 JO10-2 Excelsior'31 JO10-1    
09:30 09.00 Excelsior'31 JO10-2 Enter Vooruit JO10-1    
09:00 08.00 SVVN JO10-2JM Excelsior'31 JO10-3    
09:00 08.15 Holten JO10-2 Excelsior'31 JO10-4    
10:00 09.00 Hector JO10-1 Excelsior'31 JO10-5    
10:30 09.30 Diepenheim JO10-2JM Excelsior'31 JO10-6    
09:30 09.00 Excelsior'31 JO10-7 Juventa '12 JO10-2JM    
    Jongens onder 9      
08:30 08.00 Excelsior'31 JO9-1 Oranje Nassau JO9-1    
11:00 09.45 Heino JO9-1JM Excelsior'31 JO9-2    
    Jongens onder 8      
08:30 07.15 Grol JO8-1 Excelsior'31 JO8-1    
    Meiden teams      
11:00 10.15 Excelsior'31 VR1 HHC Hardenberg VR4    
12:30 11.30 DES VR1 Excelsior'31 VR2    
10:45 09.30 DES MO20-1 Excelsior'31 MO20-1    
11:15 10.00 Hellendoorn v.v. MO17-1 Excelsior'31 MO17-1    
09:45 09.00 Excelsior'31 MO15-1 ST FC Meppel/Alcides MO15-1    
13:00 11.45 De Zweef MO15-2 Excelsior'31 MO15-2    
11:15 10.15 ST: Enter/Enter Vooruit MO1501 Excelsior'31 MO15-3    
09:45 08.30 Sparta E. MO13-1 Excelsior'31 MO13-1    
10:00 08.45 Oranje Nassau MO13-2 Excelsior'31 MO13-2    
10:00 08.45 Hellendoorn v.v. MO13-1 Excelsior'31 MO13-3    
    Excelsior'31 MO11-1 Vrij    
08:30 07.30 NEO MO11-1 Excelsior'31 MO11-2    
08:30 08.00 Excelsior'31 MO10-1 Den Ham JO10-2    
Kalender icoon zondag 20 november 2022 11:41 / Algemeen

Gerelateerd nieuws

Met passie gebouwd door: Bandwerk merkenbouwers