Vereniging
1e Elftal
Businessclub
Contact
Zoeken...
Zoeken...
Vereniging
Teams
Excelsior'31 TV
Nieuws
Programma
Maatschappelijk
Ons sportpark
Hoe word ik lid van Excelsior'31
Historie
Kleding
Jaarkalender
Foto's van Excelsior'31
Vriendenkring
Supportersvereniging
Veel gestelde vragen
Mediaprotocol
Contact
Gedrags- en omgangsregels
Algemene informatie
1e Elftal
De spelers
Nieuws
Programma
Stand
Businessclub
Agenda's
Onze sponsoren
Smoelenboek
Sponsor worden
Contact
Sportpark de Koerbelt
Arend Baanstraat 102a
7461 DX Rijssen
Tel:
0548 - 541 939
Postadres:
SV Excelsior'31
Postbus 102
7460 AC Rijssen
Plan de route
Contact
Excelsior'31 JO15-4
Veld/Zaterdag
Excelsior'31 JO15-4
Overzicht
Volledige team
Keepers
Verdedigers
Middenvelders
Aanvallers
Staf
Ga naar:
Overzicht
Volledige team
Keepers
Verdedigers
Middenvelders
Aanvallers
Staf
Programma
Uitslagen
Stand
4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 25
3e klasse (3e fase) 09
3e klasse (2e fase) 15
Beker
/ Zwaluwen jeugd Beker O15 2e ronde Groep 3 Laa
Beker
/ Zwaluwen Jeugd Beker O15 1e ronde Groep 3 Tus
Beker
/ Zwaluwen Jeugd Beker O15 1/8 finales Groep 3
Beker
/ Zwaluwen Jeugd Beker O15 1/4 finales Groep 3
Stand
1.
Excelsior '31 JO15-4
6
6
0
0
18
59
-
2
57
2.
ST Daarle(rveen) JO15-1JM
5
4
0
1
12
15
-
15
0
3.
Juventa '12 JO15-2
6
2
2
2
8
15
-
14
1
4.
v.v. Hellendoorn JO15-2
6
2
1
3
7
23
-
21
2
5.
SVZW JO15-4
5
2
0
3
6
6
-
33
-27
6.
De Zweef JO15-2
6
1
2
3
5
8
-
16
-8
7.
Juventa '12 JO15-3
6
0
1
5
1
5
-
30
-25
4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 25
3e klasse (3e fase) 09
3e klasse (2e fase) 15
Beker
/ Zwaluwen jeugd Beker O15 2e ronde Groep 3 Laa
Beker
/ Zwaluwen Jeugd Beker O15 1e ronde Groep 3 Tus
Beker
/ Zwaluwen Jeugd Beker O15 1/8 finales Groep 3
Beker
/ Zwaluwen Jeugd Beker O15 1/4 finales Groep 3
Uitslagen
Thuis
Uit
Uitslag
Datum
Tijd
Er is nog geen uitslag bekend
Programma
Thuis
Uit
Datum
Tijd
Veld
Competitie
Excelsior '31 JO15-4
Vogido JO15-3
30 mrt '24
09:45
1-
Zwaluwen Jeugd Beker O15 1/4 finales Groep 3 Kwartfinale
TVC'28 JO15-2JM
Excelsior '31 JO15-4
6 apr '24
12:30
4
3e klasse (3e fase) 09
Excelsior '31 JO15-4
Luctor Et Emergo JO15-3
13 apr '24
09:45
8-
3e klasse (3e fase) 09
DOS '37 JO15-2
Excelsior '31 JO15-4
20 apr '24
10:45
7-DOS '37 veld 2
3e klasse (3e fase) 09
Oranje Nassau JO15-3
Excelsior '31 JO15-4
11 mei '24
09:00
5
3e klasse (3e fase) 09
Excelsior '31 JO15-4
VMC JO15-1JM
18 mei '24
09:45
1-
3e klasse (3e fase) 09
Teamspelers
Naam:
Positie:
Ivo Beltman
Nathan Smeijers
Joost Smit
Filip Strieks
Hidde Thijs Voortman
Naam:
Positie:
Bert Smeijers
Teammanager
ga naar Excelsior'31 JO15-3
ga terug naar de overzichtspagina
ga naar Excelsior'31 JO15-5
Alles over de vereniging
Alles over het eerste
Alles over de Businessclub
Met passie gebouwd door:
Bandwerk merkenbouwers