Excelsior'31 4
Veld/Zaterdag

Stand
1. SVZW 5 1 1 0 0 3 10 - 0 10
2. Sportclub Rijssen 3 1 1 0 0 3 6 - 0 6
3. Enter Vooruit 4 1 1 0 0 3 6 - 1 5
4. ASV '57 3 1 1 0 0 3 5 - 1 4
5. Blauw Wit '66 3 1 1 0 0 3 2 - 1 1
6. Excelsior '31 4 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7. s.v. Rijssen 3 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8. NEO 4 1 0 0 1 0 1 - 2 -1
9. DES 3 1 0 0 1 0 1 - 5 -4
10. Excelsior '31 3 1 0 0 1 0 1 - 6 -5
11. v.v. Hellendoorn 4 1 0 0 1 0 0 - 6 -6
12. ATC '65 4 1 0 0 1 0 0 - 10 -10
Uitslagen
Thuis Uit Uitslag Datum Tijd
Excelsior '31 3 Enter Vooruit 4 1 - 6 24 sep '22 14:30
Blauw Wit '66 3 NEO 4 2 - 1 24 sep '22 14:30
ATC '65 4 SVZW 5 0 - 10 24 sep '22 14:30
DES 3 ASV '57 3 1 - 5 24 sep '22 12:45
Programma
Thuis Uit Datum Tijd Veld Competitie
Enter Vooruit 4 Excelsior '31 4 1 okt '22 14:30 4 5e klasse 18
Excelsior '31 4 SVZW 5 8 okt '22 14:30 8- 5e klasse 18
NEO 4 Excelsior '31 4 15 okt '22 16:00 3-NEO veld 3 (alleen jeugd) 5e klasse 18
Excelsior '31 4 Blauw Wit '66 3 29 okt '22 14:30 5- 5e klasse 18
ATC '65 4 Excelsior '31 4 5 nov '22 14:30 3 5e klasse 18
Excelsior '31 4 Excelsior '31 3 12 nov '22 14:30 8- 5e klasse 18
Excelsior '31 4 s.v. Rijssen 3 19 nov '22 14:30 8- 5e klasse 18
Sportclub Rijssen 3 Excelsior '31 4 26 nov '22 14:30 2-sc Rijssen 5e klasse 18
Excelsior '31 4 DES 3 3 dec '22 14:30 4- 5e klasse 18
v.v. Hellendoorn 4 Excelsior '31 4 10 dec '22 14:30 1 5e klasse 18
ASV '57 3 Excelsior '31 4 28 jan '23 12:15 2 5e klasse 18
s.v. Rijssen 3 Excelsior '31 4 4 feb '23 12:30 1 5e klasse 18
Excelsior '31 4 Enter Vooruit 4 11 feb '23 14:30 7- 5e klasse 18
SVZW 5 Excelsior '31 4 4 mrt '23 14:30 5-SVZW 5e klasse 18
Excelsior '31 4 NEO 4 11 mrt '23 14:30 9- 5e klasse 18
Blauw Wit '66 3 Excelsior '31 4 18 mrt '23 14:30 1 5e klasse 18
Excelsior '31 4 ATC '65 4 25 mrt '23 14:30 4- 5e klasse 18
Excelsior '31 3 Excelsior '31 4 1 apr '23 14:30 8- 5e klasse 18
Excelsior '31 4 ASV '57 3 15 apr '23 14:30 9- 5e klasse 18
Excelsior '31 4 Sportclub Rijssen 3 22 apr '23 14:30 1- 5e klasse 18
Excelsior '31 4 v.v. Hellendoorn 4 13 mei '23 14:30 5- 5e klasse 18
DES 3 Excelsior '31 4 20 mei '23 12:45 D-DES 5e klasse 18

Teamspelers

Naam: Positie:
Gilian Baan
Jurriaan v.d. Berg
Jaco Bij de Vaate
Matthijs Blaazer
Andre Bolscher ten
Wouter Brummel
Sander Gerritsen
Bart Getkate
Gerald Janssen
Willard Janssen
Tom Lankamp
Lennart van de Maat
Tom Metske
G.J.J. Postma
Barry Rikkert
Arsenin Rodriquez
Tim Rolleman
Gerben Schellevis
Aron Vossebeld
Rick Wolterink
Naam: Positie:
Wouter Brummel Teammanager
Gerald Janssen Teammanager
Lennart van de Maat Teammanager
Tim Rolleman Teammanager

Met passie gebouwd door: Bandwerk merkenbouwers