Programma | Zaterdag | 17 September 2022 | Excelsior'31 | ||
Aanvang | Aanwezig | Thuis team | Uit team | Comp. | Scheidsrechter |
Jongens onder 19 | |||||
14:00 | 12.30 | NEO JO19-1 | Excelsior'31 JO19-1 | ||
14:30 | 13.30 | Twenthe JO19-2 | Excelsior'31 JO19-2 | ||
14:30 | 13.15 | Luctor Et Emergo JO19-2 | Excelsior'31 JO19-3JM | ||
13:15 | 12.00 | Juventa '12 JO19-2 | Excelsior'31 JO19-4 | ||
11:00 | 10.15 | Excelsior'31 JO19-5 | SDOL JO19-1 | ||
Jongens onder 17 | |||||
12.00 | 09.15 | Urk JO17-1 | Excelsior'31 JO17-1 | ||
12:45 | 12.00 | Excelsior'31 JO17-2 | GFC JO17-1 JM | ||
11:00 | 10.15 | Excelsior'31 JO17-3 | Kon. UD JO17-1 | ||
12:45 | 12.00 | Excelsior'31 JO17-4 | Delden JO17-1 | ||
10:15 | 09.00 | ASV '57 JO17-1JM | Excelsior'31 JO17-5 | ||
Excelsior'31 JO17-6 | Vrij | ||||
Jongens onder 15 | |||||
09:45 | 08.45 | Excelsior'31 JO15-1 | Vogido JO15-1 | ||
13:00 | 11.45 | Tukkers De JO15-1 | Excelsior'31 JO15-2 | ||
09:45 | 09.00 | Excelsior'31 JO15-3 | Hengelo JO15-1 | ||
Jongens onder 14 | |||||
13:00 | 11.30 | Sc. Overwetering JO14-1 | Excelsior'31 JO14-1 | ||
11:00 | 10.15 | Excelsior'31 JO14-2 | Excelsior'31 JO14-5 | ||
09:45 | 08.30 | Excelsior'31 JO14-3 | Lochem SP JO14-2 | in Lochem!! | |
12.30 | 11.15 | Excelsior'31 JO14-4 | Den Ham JO14-1 | In Den Ham!! | |
11:00 | 10.15 | Excelsior'31 JO14-2 | Excelsior'31 JO14-5 | xxxxxxxx | |
Jongens onder 13 | |||||
10:30 | 09.00 | Schalkhaar JO13-1 | Excelsior'31 JO13-1 | ||
08:30 | 08.00 | Excelsior'31 JO13-2 | Holten JO13-2 | ||
11:00 | 09.45 | NEO JO13-5 | Excelsior'31 JO13-3 | ||
11:00 | 09.45 | Borne JO13-2JM | Excelsior'31 JO13-4 | ||
10:30 | 09.15 | ABS JO13-3 | Excelsior'31 JO13-5 | ||
08:30 | 08.00 | Excelsior'31 JO13-6 | Stevo JO13-2 | ||
09:00 | 07.45 | Daarle SP JO13-1JM | Excelsior'31 JO13-7 | ||
09:45 | 08.30 | Heracles avc JO13-3JM | Excelsior'31 JO13-8 | ||
Jongens onder 12 | |||||
09:45 | 09.00 | Excelsior'31 JO12-1 | Oranje Nassau JO12-1 | ||
Jongens onder 11 | |||||
09:45 | 08.30 | De Zweef JO11-1 | Excelsior'31 JO11-1 | ||
09:00 | 07.45 | Achilles '12 JO11-2 | Excelsior'31 JO11-2 | ||
08:30 | 08.00 | Excelsior'31 JO11-3 | Hulzense Boys JO11-2 | ||
10.00 | 08.45 | Vogido JO11-5 | Excelsior'31 JO11-4 | ||
09:45 | 08.30 | NEO JO11-6 | Excelsior'31 JO11-5 | ||
08:30 | 08.00 | Excelsior'31 JO11-6 | Kon. UD JO11-2 | ||
09:45 | 09.15 | Excelsior'31 JO11-7 | Vroomshoopse Boys JO11-4JM | ||
Jongens onder 10 | |||||
09:30 | 09.00 | Excelsior'31 JO10-1 | De Zweef JO10-1 | ||
09:30 | 09.00 | Excelsior'31 JO10-2 | Stevo JO10-2 | ||
08:30 | 08.00 | Excelsior'31 JO10-3 | DES JO10-1JM | ||
09:00 | 08.15 | Holten JO10-2 | Excelsior'31 JO10-4 | ||
08:30 | 08.00 | Excelsior'31 JO10-5 | GFC JO10-2JM | ||
09:30 | 08.30 | DOS '37 JO10-3 | Excelsior'31 JO10-6 | ||
08:30 | 07.30 | Hulzense Boys JO10-2 | Excelsior'31 JO10-7 | ||
Jongens onder 9 | |||||
08:30 | 07.30 | Oranje Nassau JO9-1 | Excelsior'31 JO9-1 | ||
08:30 | 08.00 | Excelsior'31 JO9-2 | TVC '28 JO9-1 | ||
Jongens onder 8 | |||||
08:30 | 08.00 | Excelsior'31 JO8-1 | Oranje Nassau JO8-1JM | ||
Meiden teams | |||||
14:45 | 13.30 | Rohda R. VR1 | Excelsior'31 VR1 | ||
19.30 | 18.00 | Marienberg VR2 | Excelsior'31 VR2 | dinsdag 20 september!! | |
11:00 | 10.15 | Excelsior'31 MO20-1 | VVOP MO20-1 | ||
10:30 | 09.15 | Hulzense Boys MO17-1 | Excelsior'31 MO17-1 | ||
Excelsior'31 MO17-2 | Vrij | ||||
10:00 | 08.45 | Oranje Nassau MO15-1 | Excelsior'31 MO15-1 | ||
09:30 | 09.00 | Excelsior'31 MO15-2 | Hellendoorn v.v. MO15-1 | ||
10:30 | 09.15 | Colmschate MO13-1 | Excelsior'31 MO13-1 | ||
10:00 | 08.45 | Rohda R. MO13-1 | Excelsior'31 MO13-2 | ||
11:00 | 10.00 | De Zweef MO13-1 | Excelsior'31 MO13-3 | ||
09:30 | 09.00 | Excelsior'31 MO11-1 | NEO MO11-1 | ||
10:30 | 09.45 | Holten MO11-1 | Excelsior'31 MO11-2 | ||
Excelsior'31 MO10-1 | Vrij |