Klik hier voor het wedstrijdprogramma van Excelsior'31 jeugd-, senioren- en zaalvoetbalteams
Overzicht van 'doordeweekse' wedstrijden:
Maandag |
14 april 2014 |
|
|
Excelsior’31 A3 |
Almelo A1D |
18.30 |
17.45 |
DOS’37 MB1D |
Excelsior’31 MB1D |
19.00 |
17.45 |
|
|
|
|
Dinsdag |
15-04-2014 |
|
|
Excelsior’31 A1 |
Hassleholms IF A1 |
19.30 |
18.15 |
Excelsior’31 B1 |
Hassleholms IF B1 |
18.30 |
17.30 |
|
|
|
|
Woensdag |
16-04-2014 |
|
|
ATC’65 E7 |
Excelsior’31 E5 |
18.30 |
17.30 |
|
|
|
|
Donderdag |
17-04-2014 |
|
|
Excelsior’31 E2 |
SDOL E1 |
18.30 |
18.00 |
Wedstrijdprogramma Excelsior'31 jeugd van zaterdag 19 april:
A-JEUGD |
|
|
|
|
Excelsior’31 A1 |
Achilles’1894 A1 |
14.30 |
13.15 |
J.T.M. Wijnberg |
Excelsior’31 A2 |
Vrij |
|
|
|
Excelsior’31 A3 |
Vrij |
|
|
|
SVZW A3 |
Excelsior’31 A4 |
12.30 |
11.30 |
|
Excelsior’31 A5 |
Vrij |
|
|
|
B-JEUGD |
|
|
|
|
De Weide B1 |
Excelsior´31 B1 |
12.15 |
10.00 |
H. de Haan |
Excelsior’31 B2 |
Holten B1 |
11.00 |
10.15 |
D. Busscher |
Excelsior’31 B3 |
Voorwaarts V. B1 |
11.00 |
10.15 |
D. Derksen |
Marienheem B1D |
Excelsior´31 B4 |
14.00 |
12.45 |
|
Haaksbergen B1 |
Excelsior´31 B5 |
14.00 |
12.45 |
|
Excelsior’31 B6 |
BWO B4 |
11.00 |
10.15 |
H. Aaftink |
C-JEUGD |
|
|
|
|
Excelsior’31 C1 |
De Weide C1 |
10.30 |
09.00 |
D.Beckers |
Excelsior’31 C2 |
Vrij |
|
|
|
Excelsior’31 C3 |
Marienheem C1G |
11.15 |
10.30 |
xx |
Rood Zwart C3 |
Excelsior’31 C4 |
12.45 |
11.30 |
|
Excelsior´31 C5 |
Vrij |
|
|
|
Excelsior´31 C6 |
DEC’10 C2GD |
08.30 |
07.45 |
M. Nieuwenhuis |
Enter Vooruit C2 |
Excelsior’31 C7 |
09.30 |
08.30 |
|
Juventa’12 C4 |
Excelsior’31 C8 |
12.45 |
11.45 |
|
D-JEUGD |
|
|
|
|
TVC’28 D1G |
Excelsior’31 D1 |
10.00 |
08.15 |
|
Excelsior’31 D2 |
SVZW D2 |
09.45 |
09.00 |
M. Achterkamp |
SVZW D3 |
Excelsior’31 D3 |
09.30 |
08.30 |
|
Excelsior’31 D4 |
Overwetering D3 |
08.30 |
08.00 |
M. Seppenwoolde |
Twenthe D2 |
Excelsior’31 D5 |
11.15 |
10.15 |
|
Excelsior’31 D6 |
Vrij |
|
|
|
Excelsior’31 D7 |
Sp. Daarle D2 |
08.30 |
08.00 |
N. van Losser |
Excelsior’31 D8 |
Hengelo D2 |
10.00 |
09.15 |
R. Geerling |
E-JEUGD |
|
|
|
|
MVV’29 E1 |
Excelsior’31 E1 |
10.00 |
08.45 |
|
Haarle E1 |
Excelsior’31 E2 |
10.30 |
09.30 |
|
Excelsior’31 E3 |
Vrij |
|
|
|
Excelsior’31 E4 |
Vrij |
|
|
|
La Premiere E1 |
Excelsior’31 E5 |
10.00 |
09.00 |
|
Excelsior’31 E6 |
GFC E3D |
08.30 |
08.00 |
M. Jansen |
Excelsior’31 E7 |
SC Rijssen E1G |
09.30 |
09.00 |
T. Kwast |
Excelsior’31 E8 |
Vrij |
|
|
|
Excelsior’31 E9 |
Vrij |
|
|
|
ATC’65 E8 |
Excelsior’31 E10 |
09.30 |
08.30 |
|
Excelsior’31 E11 |
Vrij |
|
|
|
Excelsior’31 E12 |
Vrij |
|
|
|
Excelsior’31 E13 |
Vrij |
|
|
|
De Zweef E6G |
Excelsior’31 E14 |
10.00 |
09.00 |
|
Excelsior’31 E15 |
Vrooms. Boys E5G |
08.30 |
08.00 |
B. Beltman |
F-JEUGD |
|
|
|
|
TVC’28 F1 |
Excelsior’31 F1 |
10.00 |
08.45 |
|
Excelsior’31 F2 |
Vrij |
|
|
|
Excelsior’31 F3 |
Vrij |
|
|
|
Excelsior’31 F4 |
Vrij |
|
|
|
MEISJES-JEUGD |
|
|
|
|
Excelsior’31 MB1D |
ATC’65 MB2 |
11.00 |
10.15 |
T. Bakker |
Excelsior’31 MC1 |
Almelo MC1 |
09.30 |
08.45 |
M. Nijhuis |
STES MD1 |
Vrij |
|
|
|
STES MD2 |
SVV’56 MD1 |
08.30 |
07.45 |
G. Middelesch |
Neede ME1 |
STES ME1 |
10.00 |
09.00 |
|
STES ME2 |
Vrij |
|
|
|
maandag 14 april 2014 / Algemeen