uitslagen | Voetbal | landelijk | 2e divisie D | A-junioren zaterdag | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
datum | tijd | thuis | uit | uitslag | bijz | |
19-09-2009 | 12:00 | FC Zutphen | - | VIOD | 11-0 | |
19-09-2009 | 14:30 | Quick '20 | - | Go Ahead Kampen | 1-0 | |
19-09-2009 | 14:30 | Urk | - | Tubantia | 7-2 | |
19-09-2009 | 14:30 | Excelsior '31 | - | GVAV-Rapiditas | 3-0 | |
19-09-2009 | 14:30 | d'Olde Veste'54 | - | Flevo Boys | 2-0 | |
19-09-2009 | 15:00 | Be Quick 1887 | - | SC Joure | 7-0 |
programma | Voetbal |landelijk | 2e divisie D | A-junioren zaterdag | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
datum | tijd | thuis | uit | |||
26-09-2009 | 13:00 | Go Ahead Kampen | - | Be Quick 1887 | ||
26-09-2009 | 14:30 | SC Joure | - | Urk | ||
26-09-2009 | 14:30 | Tubantia | - | Excelsior '31 | ||
26-09-2009 | 14:30 | Flevo Boys | - | FC Zutphen | ||
26-09-2009 | 14:30 | GVAV-Rapiditas | - | d'Olde Veste'54 | ||
26-09-2009 | 15:00 | VIOD | - | Quick '20 | ||
03-10-2009 | 12:00 | FC Zutphen | - | GVAV-Rapiditas | ||
03-10-2009 | 14:30 | Urk | - | Go Ahead Kampen | ||
03-10-2009 | 14:30 | d'Olde Veste'54 | - | Excelsior '31 | ||
03-10-2009 | 14:30 | SC Joure | - | Tubantia | ||
03-10-2009 | 14:30 | Quick '20 | - | Flevo Boys | ||
03-10-2009 | 15:00 | Be Quick 1887 | - | VIOD | ||
10-10-2009 | 11:30 | Go Ahead Kampen | - | SC Joure | ||
10-10-2009 | 14:30 | GVAV-Rapiditas | - | Quick '20 | ||
10-10-2009 | 14:30 | Excelsior '31 | - | FC Zutphen | ||
10-10-2009 | 14:30 | Flevo Boys | - | Be Quick 1887 | ||
10-10-2009 | 14:30 | Tubantia | - | d'Olde Veste'54 | ||
10-10-2009 | 15:00 | VIOD | - | Urk |
stand | Voetbal | landelijk | 2e divisie D | A-junioren zaterdag | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
team | gesp | gew | gel | verl | pnt | voor | tegen | saldo | bijz |
1. FC Zutphen | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 19 | 1 | 18 | |
2. Excelsior '31 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 15 | 1 | 14 | |
3. Be Quick 1887 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 13 | 2 | 11 | |
4. Quick '20 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 5 | 1 | 4 | |
5. d'Olde Veste'54 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 7 | 4 | 3 | |
6. Urk | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 9 | 5 | 4 | |
7. Go Ahead Kampen | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | 6 | -2 | |
8. Tubantia | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | 10 | -6 | |
9. Flevo Boys | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 3 | 9 | -6 | |
10. GVAV-Rapiditas | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 7 | -7 | |
11. SC Joure | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 15 | -14 | |
12. VIOD | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 20 | -19 |
Voor klachten en/of opmerkingen betreffende de uitslagen, mail naar uitslagen@datawiresport.nl.