Excelsior'31 JO13-1
Veld

Stand
1. ATC '65 JO13-1 0 0 0 0 0 0 - 0 0
2. Be Quick 1887 JO13-1 0 0 0 0 0 0 - 0 0
3. Blauw Wit '34 JO13-1 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4. DZC'68 JO13-1 0 0 0 0 0 0 - 0 0
5. FC Emmen JO13-2 0 0 0 0 0 0 - 0 0
6. Excelsior '31 JO13-1 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7. GVAV-Rapiditas JO13-1 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8. ONS Sneek JO13-1 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9. Quick '20 JO13-1G 0 0 0 0 0 0 - 0 0
10. Rohda Raalte JO13-1G 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11. Schalkhaar JO13-1 0 0 0 0 0 0 - 0 0
12. SML JO13-1 0 0 0 0 0 0 - 0 0
Uitslagen
Thuis Uit Uitslag Datum Tijd
Er is nog geen uitslag bekend
Programma
Thuis Uit Datum Tijd Veld Competitie
HHC Hardenberg JO13-1 Excelsior '31 JO13-1 31 aug '19 10:00 1 Groep 1 03
Excelsior '31 JO13-1 DETO JO13-1 7 sep '19 09:45 1 Groep 1 03
Excelsior '31 JO13-1 Vroomshoopse Boys JO13-1 14 sep '19 09:45 1 Groep 1 03
ONS Sneek JO13-1 Excelsior '31 JO13-1 21 sep '19 10:30 1 2e divisie D
Excelsior '31 JO13-1 Blauw Wit '34 JO13-1 28 sep '19 09:45 1 2e divisie D
Excelsior '31 JO13-1 Quick '20 JO13-1G 5 okt '19 09:45 1 2e divisie D
FC Emmen JO13-2 Excelsior '31 JO13-1 12 okt '19 10:30 2e divisie D
Excelsior '31 JO13-1 Schalkhaar JO13-1 26 okt '19 09:45 1 2e divisie D
SML JO13-1 Excelsior '31 JO13-1 2 nov '19 12:30 3 2e divisie D
Excelsior '31 JO13-1 DZC'68 JO13-1 9 nov '19 09:45 1 2e divisie D
Rohda Raalte JO13-1G Excelsior '31 JO13-1 16 nov '19 11:30 1 2e divisie D
Excelsior '31 JO13-1 GVAV-Rapiditas JO13-1 23 nov '19 09:45 1 2e divisie D
Excelsior '31 JO13-1 ATC '65 JO13-1 30 nov '19 09:45 1 2e divisie D
Be Quick 1887 JO13-1 Excelsior '31 JO13-1 7 dec '19 11:15 7 2e divisie D
Excelsior '31 JO13-1 ONS Sneek JO13-1 1 feb '20 09:45 1 2e divisie D
DZC'68 JO13-1 Excelsior '31 JO13-1 8 feb '20 10:00 Hoofdveld 2e divisie D
Excelsior '31 JO13-1 Rohda Raalte JO13-1G 15 feb '20 09:45 1 2e divisie D
Quick '20 JO13-1G Excelsior '31 JO13-1 7 mrt '20 11:15 1 2e divisie D
GVAV-Rapiditas JO13-1 Excelsior '31 JO13-1 14 mrt '20 11:00 1 2e divisie D
Excelsior '31 JO13-1 Be Quick 1887 JO13-1 28 mrt '20 09:45 1 2e divisie D
ATC '65 JO13-1 Excelsior '31 JO13-1 4 apr '20 10:30 1 2e divisie D
Excelsior '31 JO13-1 FC Emmen JO13-2 18 apr '20 09:45 1 2e divisie D
Blauw Wit '34 JO13-1 Excelsior '31 JO13-1 9 mei '20 10:45 1 BW 2e divisie D
Schalkhaar JO13-1 Excelsior '31 JO13-1 16 mei '20 10:30 1 2e divisie D
Excelsior '31 JO13-1 SML JO13-1 23 mei '20 09:45 1 2e divisie D

Teamspelers

Naam: Positie:
Alpay Bahar
Jesse ten Bolscher
Luuk Eenkhoorn
Jasper Gerritsen Mulkes
Stan de Goeijen
Laurens Paalman
Runar Slinkman
Gijs Stam
Wisse Veneklaas
Naam: Positie:
Martijn Dennekamp Teammanager

Met passie gebouwd door: Bandwerk merkenbouwers