Excelsior'31 9
Veld

Stand
1. Blauw Wit '66 3 0 0 0 0 0 0 - 0 0
2. DES 4 0 0 0 0 0 0 - 0 0
3. Enter Vooruit 5 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4. Excelsior '31 9 0 0 0 0 0 0 - 0 0
5. Helios 4 0 0 0 0 0 0 - 0 0
6. Juventa '12 2 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7. Markelo 2 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8. s.v. Rijssen 2 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9. Sportclub Rijssen 2 0 0 0 0 0 0 - 0 0
10. SVVN 5 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11. v.v. Twenthe 2 0 0 0 0 0 0 - 0 0
12. De Zweef 3 Zat. 0 0 0 0 0 0 - 0 0
Uitslagen
Thuis Uit Uitslag Datum Tijd
Er is nog geen uitslag bekend
Programma
Thuis Uit Datum Tijd Veld Competitie
Excelsior '31 9 SVZW 6 31 aug '19 14:30 8 Groep 1 102
SP Daarle 2 Excelsior '31 9 7 sep '19 14:30 1 Groep 1 102
Excelsior '31 9 HHC Hardenberg 6 14 sep '19 14:30 8 Groep 1 102
De Zweef 3 Zat. Excelsior '31 9 21 sep '19 15:00 7 5e klasse 19
Excelsior '31 9 s.v. Rijssen 2 28 sep '19 14:30 5 5e klasse 19
Sportclub Rijssen 2 Excelsior '31 9 5 okt '19 12:30 2 5e klasse 19
Excelsior '31 9 DES 4 12 okt '19 14:30 5 5e klasse 19
Excelsior '31 9 Enter Vooruit 5 26 okt '19 14:30 7 5e klasse 19
Excelsior '31 9 Juventa '12 2 2 nov '19 14:30 3 5e klasse 19
SVVN 5 Excelsior '31 9 9 nov '19 14:30 2 SVVN 5e klasse 19
v.v. Twenthe 2 Excelsior '31 9 16 nov '19 14:30 1 5e klasse 19
Excelsior '31 9 Blauw Wit '66 3 23 nov '19 14:30 9 5e klasse 19
Markelo 2 Excelsior '31 9 30 nov '19 14:30 2 5e klasse 19
Excelsior '31 9 Helios 4 7 dec '19 14:30 3 5e klasse 19
Excelsior '31 9 De Zweef 3 Zat. 1 feb '20 14:30 4 5e klasse 19
Juventa '12 2 Excelsior '31 9 8 feb '20 15:15 1 5e klasse 19
Excelsior '31 9 SVVN 5 15 feb '20 14:30 7 5e klasse 19
DES 4 Excelsior '31 9 7 mrt '20 12:30 2 5e klasse 19
Excelsior '31 9 Sportclub Rijssen 2 14 mrt '20 14:30 4 5e klasse 19
Blauw Wit '66 3 Excelsior '31 9 28 mrt '20 14:30 1 5e klasse 19
Excelsior '31 9 Markelo 2 4 apr '20 14:30 9 5e klasse 19
Helios 4 Excelsior '31 9 18 apr '20 15:00 1 5e klasse 19
s.v. Rijssen 2 Excelsior '31 9 9 mei '20 14:30 2 5e klasse 19
Excelsior '31 9 v.v. Twenthe 2 16 mei '20 14:30 3 5e klasse 19
Enter Vooruit 5 Excelsior '31 9 23 mei '20 14:30 2 5e klasse 19

Teamspelers

Naam: Positie:
Gilian Baan
Jurriaan v.d. Berg
Jaco Bij de Vaate
Matthijs Blaazer
Andre Bolscher ten
Wouter Brummel
Luuk van Brussel
Willard Janssen
Tom Lankamp
Lennart van de Maat
Tom Metske
G.J.J. Postma
Barry Rikkert
Arsenin Rodriquez
Tim Rolleman
Gerben Schellevis
H. Tijhuis
Rick Wolterink
Naam: Positie:
Wouter Brummel Teammanager
Lennart van de Maat Teammanager
Tim Rolleman Teammanager

Met passie gebouwd door: Bandwerk merkenbouwers