Excelsior'31 13
Zaal

Stand
1. DZVV 1 4 3 0 1 9 31 - 17 14
2. DZVV 2 3 2 1 0 7 13 - 9 4
3. RSC 1 2 2 0 0 6 25 - 4 21
4. Jong Eagles/Markt 19 5 2 2 0 0 6 18 - 10 8
5. Zalvo '89 4 3 2 0 1 6 22 - 8 14
6. KOSC 1 3 2 0 1 6 19 - 12 7
7. KOSC 2 3 2 0 1 6 12 - 8 4
8. Jong Eagles/Markt 19 6 3 1 1 1 4 16 - 12 4
9. Excelsior '31 12 3 1 0 2 3 10 - 13 -3
10. FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 8 4 1 0 3 3 6 - 40 -34
11. FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 7 3 0 1 2 1 11 - 17 -6
12. UD W. 1 4 0 1 3 1 13 - 31 -18
13. Excelsior '31 13 0 0 0 0 0 0 - 0 0
14. Vogido 1 3 0 0 3 0 10 - 25 -15
Uitslagen
Thuis Uit Uitslag Datum Tijd
Excelsior '31 12 FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 8 5 - 0 28 sep '20 21:30
UD W. 1 KOSC 1 2 - 10 28 sep '20 21:15
DZVV 2 KOSC 2 3 - 1 28 sep '20 21:00
Vogido 1 DZVV 1 3 - 12 28 sep '20 20:45
Jong Eagles/Markt 19 6 FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 7 7 - 2 28 sep '20 19:00
RSC 1 Excelsior '31 12 10 - 4 21 sep '20 21:15
DZVV 1 Zalvo '89 4 4 - 1 21 sep '20 21:00
FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 8 Vogido 1 5 - 3 21 sep '20 21:00
FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 7 DZVV 2 6 - 6 21 sep '20 20:00
KOSC 1 Jong Eagles/Markt 19 6 7 - 6 21 sep '20 20:00
Jong Eagles/Markt 19 5 UD W. 1 9 - 4 21 sep '20 19:00
Programma
Thuis Uit Datum Tijd Veld Competitie
Excelsior '31 13 EBZV '85 2 19 okt '20 21:30 1 Groep 1 63
Jong Eagles/Markt 19 5 Excelsior '31 13 26 okt '20 19:00 1 4e klasse 24
KOSC 1 Excelsior '31 13 2 nov '20 20:00 1 4e klasse 24
Excelsior '31 13 Zalvo '89 4 9 nov '20 21:30 1 4e klasse 24
RSC 1 Excelsior '31 13 16 nov '20 21:15 1 4e klasse 24
KOSC 2 Excelsior '31 13 23 nov '20 20:00 1 4e klasse 24
Excelsior '31 13 Excelsior '31 12 30 nov '20 21:30 1 4e klasse 24
Excelsior '31 13 UD W. 1 7 dec '20 21:30 1 4e klasse 24
Excelsior '31 12 Excelsior '31 13 14 dec '20 21:30 1 4e klasse 24
Vogido 1 Excelsior '31 13 4 jan '21 20:45 1 4e klasse 24
DZVV 2 Excelsior '31 13 18 jan '21 20:00 1 4e klasse 24
Excelsior '31 13 KOSC 1 25 jan '21 21:30 1 4e klasse 24
FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 7 Excelsior '31 13 1 feb '21 21:00 1 4e klasse 24
Excelsior '31 13 Jong Eagles/Markt 19 6 15 feb '21 21:30 1 4e klasse 24
UD W. 1 Excelsior '31 13 22 feb '21 21:15 1 4e klasse 24
Excelsior '31 13 FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 8 1 mrt '21 21:30 1 4e klasse 24
Jong Eagles/Markt 19 6 Excelsior '31 13 8 mrt '21 19:00 1 4e klasse 24
DZVV 1 Excelsior '31 13 15 mrt '21 21:00 1 4e klasse 24
Excelsior '31 13 FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 7 29 mrt '21 21:30 1 4e klasse 24
Zalvo '89 4 Excelsior '31 13 12 apr '21 19:00 1 4e klasse 24
Excelsior '31 13 Vogido 1 19 apr '21 21:30 1 4e klasse 24
Excelsior '31 13 Jong Eagles/Markt 19 5 26 apr '21 21:30 1 4e klasse 24
Excelsior '31 13 DZVV 2 10 mei '21 21:30 1 4e klasse 24
Excelsior '31 13 KOSC 2 17 mei '21 21:30 1 4e klasse 24

Teamspelers

Naam: Positie:
Rowan Bijker
Daan ten Bolscher
Julian Engberts
Robbin ter Harmsel
Peter Nijkamp
Nick Rozendom
Maarten Timmerman
Leander Willems
Naam: Positie:
Daan ten Bolscher Teammanager
Nick Rozendom Teammanager

Met passie gebouwd door: Bandwerk merkenbouwers