Excelsior'31 3
Zaal

Stand
1. VSCO '61 1 4 3 0 1 9 22 - 9 13
2. csv Apeldoorn 1 2 2 0 0 6 6 - 3 3
3. FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 2 3 2 0 1 6 14 - 11 3
4. sc Genemuiden/ Bonthuis Vaartjes makelaars 1 4 1 1 2 4 12 - 12 0
5. Excelsior '31 3 1 1 0 0 3 5 - 1 4
6. Almelo Futsal Combinatie 4 2 1 0 1 3 6 - 5 1
7. Jong Eagles/Markt 19 1 2 1 0 1 3 5 - 7 -2
8. Andarinyo 3 2 1 0 1 3 3 - 5 -2
9. HZC/ Bultman-Hartholt 1 1 0 1 0 1 3 - 3 0
10. Epe 1 2 0 0 2 0 7 - 17 -10
11. Zaalvoetbal Vereniging Ommen 1 3 0 0 3 0 2 - 12 -10
Uitslagen
Thuis Uit Uitslag Datum Tijd
Excelsior '31 3 Jong Eagles/Markt 19 1 5 - 1 1 okt '20 21:00
FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 2 sc Genemuiden/ Bonthuis Vaartjes makelaars 1 5 - 4 28 sep '20 21:00
Epe 1 VSCO '61 1 4 - 10 25 sep '20 21:30
sc Genemuiden/ Bonthuis Vaartjes makelaars 1 csv Apeldoorn 1 1 - 3 23 sep '20 20:15
Almelo Futsal Combinatie 4 Zaalvoetbal Vereniging Ommen 1 4 - 1 23 sep '20 20:00
Jong Eagles/Markt 19 1 FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 2 4 - 2 21 sep '20 20:00
Andarinyo 3 Zaalvoetbal Vereniging Ommen 1 2 - 1 18 sep '20 21:30
csv Apeldoorn 1 VSCO '61 1 3 - 2 18 sep '20 18:30
Programma
Thuis Uit Datum Tijd Veld Competitie
sc Genemuiden/ Bonthuis Vaartjes makelaars 1 Excelsior '31 3 7 okt '20 21:15 1 1e klasse 03
Excelsior '31 3 HZC/ Bultman-Hartholt 1 15 okt '20 21:00 1 1e klasse 03
EZV 1 Excelsior '31 3 19 okt '20 20:45 1 Groep 1 61
csv Apeldoorn 1 Excelsior '31 3 6 nov '20 22:30 1 1e klasse 03
Excelsior '31 3 FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 2 12 nov '20 21:00 1 1e klasse 03
Excelsior '31 3 Andarinyo 3 19 nov '20 20:00 1 1e klasse 03
Epe 1 Excelsior '31 3 27 nov '20 21:30 1 1e klasse 03
VSCO '61 1 Excelsior '31 3 30 nov '20 21:00 1 1e klasse 03
Excelsior '31 3 Zaalvoetbal Vereniging Ommen 1 10 dec '20 21:00 1 1e klasse 03
Almelo Futsal Combinatie 4 Excelsior '31 3 16 dec '20 20:00 1e klasse 03
Excelsior '31 3 Almelo Futsal Combinatie 4 21 jan '21 21:00 1 1e klasse 03
Jong Eagles/Markt 19 1 Excelsior '31 3 1 feb '21 19:00 1 1e klasse 03
Excelsior '31 3 sc Genemuiden/ Bonthuis Vaartjes makelaars 1 11 feb '21 21:00 1 1e klasse 03
HZC/ Bultman-Hartholt 1 Excelsior '31 3 15 feb '21 20:00 1 1e klasse 03
Excelsior '31 3 csv Apeldoorn 1 4 mrt '21 21:00 1 1e klasse 03
FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 2 Excelsior '31 3 15 mrt '21 21:00 1 1e klasse 03
Andarinyo 3 Excelsior '31 3 26 mrt '21 21:30 1 1e klasse 03
Excelsior '31 3 VSCO '61 1 15 apr '21 21:00 1 1e klasse 03
Zaalvoetbal Vereniging Ommen 1 Excelsior '31 3 19 apr '21 20:00 1 1e klasse 03
Excelsior '31 3 Epe 1 29 apr '21 21:00 1 1e klasse 03

Teamspelers

Naam: Positie:
Wouter Averesch
Frank Haase
Niek Haase
Robbin ter Harmsel
Reinoud ten Hove
Job Kouwenhoven
Lennart Krijgsman
John Lubbers
Naam: Positie:
Niek Haase Teammanager
Martin bij de Vaate Teammanager

Met passie gebouwd door: Bandwerk merkenbouwers