Excelsior'31 4
Zaal

Stand
1. Almelo Futsal Combinatie 5 0 0 0 0 0 0 - 0 0
2. Almelo Futsal Combinatie 6 0 0 0 0 0 0 - 0 0
3. Drienerlo 2 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4. EBZV '85 1 0 0 0 0 0 0 - 0 0
5. Excelsior '31 4 0 0 0 0 0 0 - 0 0
6. Gramsbergen 2 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7. Gramsbergen 1 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8. HHC Hardenberg 2 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9. HHC Hardenberg 3 0 0 0 0 0 0 - 0 0
10. FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 3 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11. Juventa '12 1 0 0 0 0 0 0 - 0 0
12. Sparta E. 1 0 0 0 0 0 0 - 0 0
Uitslagen
Thuis Uit Uitslag Datum Tijd
Er is nog geen uitslag bekend
Programma
Thuis Uit Datum Tijd Veld Competitie
Excelsior '31 4 Blauw Wit '66 1 9 sep '19 20:00 1 Groep 1 012
Juventa '12 1 Excelsior '31 4 26 sep '19 21:15 1 2e klasse 05
Excelsior '31 4 FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 3 30 sep '19 21:30 1 2e klasse 05
Gramsbergen 1 Excelsior '31 4 7 okt '19 21:00 1 2e klasse 05
Gramsbergen 2 Excelsior '31 4 16 okt '19 21:00 1 2e klasse 05
Excelsior '31 4 HHC Hardenberg 2 28 okt '19 20:00 1 2e klasse 05
EBZV '85 1 Excelsior '31 4 8 nov '19 21:00 1 2e klasse 05
Excelsior '31 4 Drienerlo 2 18 nov '19 20:00 1 2e klasse 05
Almelo Futsal Combinatie 5 Excelsior '31 4 27 nov '19 21:30 2e klasse 05
HHC Hardenberg 3 Excelsior '31 4 4 dec '19 19:30 1 2e klasse 05
Excelsior '31 4 Sparta E. 1 9 dec '19 20:00 1 2e klasse 05
Excelsior '31 4 Gramsbergen 1 16 dec '19 20:00 1 2e klasse 05
Almelo Futsal Combinatie 6 Excelsior '31 4 20 jan '20 21:30 2e klasse 05
Excelsior '31 4 Almelo Futsal Combinatie 6 27 jan '20 20:00 1 2e klasse 05
Excelsior '31 4 Juventa '12 1 3 feb '20 20:00 1 2e klasse 05
Excelsior '31 4 Almelo Futsal Combinatie 5 24 feb '20 20:00 1 2e klasse 05
Excelsior '31 4 Gramsbergen 2 5 mrt '20 20:00 1 2e klasse 05
HHC Hardenberg 2 Excelsior '31 4 11 mrt '20 20:30 1 2e klasse 05
Excelsior '31 4 EBZV '85 1 16 mrt '20 20:00 1 2e klasse 05
Drienerlo 2 Excelsior '31 4 27 mrt '20 19:00 1 2e klasse 05
FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 3 Excelsior '31 4 30 mrt '20 21:00 1 2e klasse 05
Excelsior '31 4 HHC Hardenberg 3 6 apr '20 20:00 1 2e klasse 05
Sparta E. 1 Excelsior '31 4 20 apr '20 20:45 1 2e klasse 05

Teamspelers

Naam: Positie:
Adriaan Averesch
Niek Bakker
Gerard ten Berge
Jurgen Dannenberg
Harald Eertink
Frank Haase
Laurens Harbers
Robert Harbers
Jaco de Nooij
Dirk-Jan Poortman
Jasper Rozendom
Bart Slagman
Ruud Slagman
Naam: Positie:
Jaco de Nooij Teammanager
Bart Slagman Teammanager

Met passie gebouwd door: Bandwerk merkenbouwers