Excelsior'31 4
Zaal

Stand
1. Gramsbergen 1 3 3 0 0 9 27 - 15 12
2. Gramsbergen 2 3 3 0 0 9 25 - 16 9
3. EBZV '85 1 3 2 1 0 7 24 - 14 10
4. Almelo Futsal Combinatie 5 3 2 0 1 6 14 - 13 1
5. HHC Hardenberg 3 4 2 0 2 6 16 - 16 0
6. HHC Hardenberg 2 2 1 1 0 4 13 - 12 1
7. Sparta E. 1 5 1 1 3 4 31 - 38 -7
8. Juventa '12 1 2 1 0 1 3 11 - 11 0
9. Almelo Futsal Combinatie 6 2 0 1 1 1 10 - 14 -4
10. Excelsior '31 4 3 0 0 3 0 12 - 23 -11
11. Drienerlo 2 4 0 0 4 0 13 - 24 -11
Uitslagen
Thuis Uit Uitslag Datum Tijd
Gramsbergen 2 Excelsior '31 4 9 - 3 16 okt '19 21:00
HHC Hardenberg 3 Almelo Futsal Combinatie 5 3 - 4 16 okt '19 19:30
Sparta E. 1 Gramsbergen 1 7 - 9 14 okt '19 21:45
Juventa '12 1 HHC Hardenberg 2 10 okt '19 21:15
Almelo Futsal Combinatie 5 Drienerlo 2 4 - 2 9 okt '19 20:30
Almelo Futsal Combinatie 6 EBZV '85 1 3 - 7 7 okt '19 21:30
Gramsbergen 1 Excelsior '31 4 10 - 6 7 okt '19 21:00
Sparta E. 1 HHC Hardenberg 3 2 - 7 7 okt '19 20:45
Drienerlo 2 Sparta E. 1 7 - 8 4 okt '19 19:00
Programma
Thuis Uit Datum Tijd Veld Competitie
Excelsior '31 4 HHC Hardenberg 2 28 okt '19 20:00 1 2e klasse 05
EBZV '85 1 Excelsior '31 4 8 nov '19 21:00 1 2e klasse 05
Excelsior '31 4 Drienerlo 2 18 nov '19 20:00 1 2e klasse 05
Almelo Futsal Combinatie 5 Excelsior '31 4 27 nov '19 21:30 2e klasse 05
HHC Hardenberg 3 Excelsior '31 4 4 dec '19 19:30 1 2e klasse 05
Excelsior '31 4 Sparta E. 1 9 dec '19 20:00 1 2e klasse 05
Excelsior '31 4 Gramsbergen 1 16 dec '19 20:00 1 2e klasse 05
Almelo Futsal Combinatie 6 Excelsior '31 4 20 jan '20 21:30 2e klasse 05
Excelsior '31 4 Almelo Futsal Combinatie 6 27 jan '20 20:00 1 2e klasse 05
Excelsior '31 4 Juventa '12 1 3 feb '20 20:00 1 2e klasse 05
Excelsior '31 4 Almelo Futsal Combinatie 5 24 feb '20 20:00 1 2e klasse 05
Excelsior '31 4 Gramsbergen 2 5 mrt '20 20:00 1 2e klasse 05
HHC Hardenberg 2 Excelsior '31 4 11 mrt '20 20:30 1 2e klasse 05
Excelsior '31 4 EBZV '85 1 16 mrt '20 20:00 1 2e klasse 05
Drienerlo 2 Excelsior '31 4 27 mrt '20 19:00 2 2e klasse 05
Excelsior '31 4 HHC Hardenberg 3 6 apr '20 20:00 1 2e klasse 05
Sparta E. 1 Excelsior '31 4 20 apr '20 20:45 1 2e klasse 05

Teamspelers

Naam: Positie:
Adriaan Averesch
Niek Bakker
Gerard ten Berge
Jurgen Dannenberg
Harald Eertink
Frank Haase
Laurens Harbers
Robert Harbers
Jaco de Nooij
Dirk-Jan Poortman
Jasper Rozendom
Bart Slagman
Ruud Slagman
Naam: Positie:
Jaco de Nooij Teammanager
Bart Slagman Teammanager

Met passie gebouwd door: Bandwerk merkenbouwers