Excelsior'31 5
Zaal

Stand
1. Excelsior '31 5 5 3 1 1 10 23 - 12 11
2. Jong Eagles/Markt 19 3 3 2 0 1 6 25 - 19 6
3. Bentelo 1 3 2 0 1 6 20 - 14 6
4. Almelo Futsal Combinatie 11 3 2 0 1 6 16 - 21 -5
5. Excelsior '31 6 2 1 1 0 4 16 - 5 11
6. HSC '21 1 4 0 2 2 2 9 - 16 -7
7. EBZV '85 2 3 0 1 2 1 11 - 15 -4
8. Sparta E. 2 3 0 1 2 1 9 - 27 -18
Uitslagen
Thuis Uit Uitslag Datum Tijd
HSC '21 1 Excelsior '31 5 1 - 3 16 okt '19 22:30
Almelo Futsal Combinatie 11 Excelsior '31 5 5 - 4 11 okt '19 19:30
Bentelo 1 Almelo Futsal Combinatie 11 13 - 1 4 okt '19 21:15
Sparta E. 2 HSC '21 1 3 - 3 4 okt '19 20:45
Programma
Thuis Uit Datum Tijd Veld Competitie
Excelsior '31 5 avc Heracles 1 31 okt '19 19:00 1 Groep 1 1
Excelsior '31 5 Sparta E. 2 7 nov '19 20:00 1 3e klasse 11
Bentelo 1 Excelsior '31 5 15 nov '19 21:15 1 3e klasse 11
Excelsior '31 5 Excelsior '31 6 21 nov '19 20:00 1 3e klasse 11
Excelsior '31 6 Excelsior '31 5 28 nov '19 20:00 1 3e klasse 11
EBZV '85 2 Excelsior '31 5 13 dec '19 19:00 1 3e klasse 11
Excelsior '31 5 Jong Eagles/Markt 19 3 19 dec '19 20:00 1 3e klasse 11
Jong Eagles/Markt 19 3 Excelsior '31 5 24 jan '20 20:00 1 3e klasse 11
Excelsior '31 5 HSC '21 1 6 feb '20 20:00 1 3e klasse 11
Sparta E. 2 Excelsior '31 5 14 feb '20 21:45 1 3e klasse 11
Excelsior '31 5 Jong Eagles/Markt 19 3 27 feb '20 20:00 1 3e klasse 11
Excelsior '31 5 Bentelo 1 3 mrt '20 21:30 1 3e klasse 11
Excelsior '31 5 EBZV '85 2 12 mrt '20 19:00 1 3e klasse 11
Excelsior '31 5 Almelo Futsal Combinatie 11 19 mrt '20 20:00 1 3e klasse 11
Almelo Futsal Combinatie 11 Excelsior '31 5 27 mrt '20 20:30 3e klasse 11
HSC '21 1 Excelsior '31 5 15 apr '20 22:30 1 3e klasse 11
Excelsior '31 5 Sparta E. 2 23 apr '20 20:00 1 3e klasse 11

Teamspelers

Naam: Positie:
Arend Baan
Hans Dannenberg
Mark Harbers
Albert Janssen
Robert Kwintenberg
Rick Rolleman
Marco Vermeer
Jan Voortman
Naam: Positie:
Robert Kwintenberg Teammanager
Mark Pijffers Teammanager
Rick Rolleman Teammanager

Met passie gebouwd door: Bandwerk merkenbouwers