Excelsior'31 6
Zaal

Stand
1. Almelo Futsal Combinatie 11 9 7 1 1 22 58 - 48 10
2. Jong Eagles/Markt 19 3 8 5 0 3 15 71 - 52 19
3. Excelsior '31 5 7 4 1 2 13 29 - 17 12
4. Bentelo 1 6 4 0 2 12 40 - 27 13
5. Excelsior '31 6 4 2 1 1 7 23 - 12 11
6. HSC '21 1 7 1 2 4 5 19 - 36 -17
7. EBZV '85 2 9 1 2 6 5 42 - 46 -4
8. Sparta E. 2 6 0 1 5 1 19 - 63 -44
Uitslagen
Thuis Uit Uitslag Datum Tijd
Sparta E. 2 Jong Eagles/Markt 19 3 5 - 14 6 dec '19 20:45
HSC '21 1 EBZV '85 2 5 - 4 4 dec '19 21:30
EBZV '85 2 Bentelo 1 10 - 2 29 nov '19 20:00
Excelsior '31 6 Excelsior '31 5 2 - 4 28 nov '19 20:00
Programma
Thuis Uit Datum Tijd Veld Competitie
Jong Eagles/Markt 19 3 Excelsior '31 6 13 dec '19 20:00 1 3e klasse 11
Excelsior '31 6 Sparta E. 2 9 jan '20 20:00 1 3e klasse 11
Excelsior '31 6 HSC '21 1 16 jan '20 20:00 1 3e klasse 11
Sparta E. 2 Excelsior '31 6 24 jan '20 20:45 1 3e klasse 11
Excelsior '31 6 Almelo Futsal Combinatie 11 30 jan '20 20:00 1 3e klasse 11
EBZV '85 2 Excelsior '31 6 7 feb '20 19:00 1 3e klasse 11
Almelo Futsal Combinatie 11 Excelsior '31 6 24 feb '20 19:30 3e klasse 11
Almelo Futsal Combinatie 11 Excelsior '31 6 6 mrt '20 19:30 3e klasse 11
HSC '21 1 Excelsior '31 6 11 mrt '20 22:30 1 3e klasse 11
HSC '21 1 Excelsior '31 6 18 mrt '20 21:30 1 3e klasse 11
Excelsior '31 6 Sparta E. 2 26 mrt '20 20:00 1 3e klasse 11
Excelsior '31 6 Jong Eagles/Markt 19 3 2 apr '20 20:00 1 3e klasse 11
Excelsior '31 6 Bentelo 1 9 apr '20 20:00 1 3e klasse 11
Excelsior '31 6 EBZV '85 2 16 apr '20 20:00 1 3e klasse 11
Bentelo 1 Excelsior '31 6 1 mei '20 21:15 1 3e klasse 11
Bentelo 1 Excelsior '31 6 8 mei '20 21:15 1 3e klasse 11
Excelsior '31 5 Excelsior '31 6 14 mei '20 20:00 1 3e klasse 11

Teamspelers

Naam: Positie:
Gilian Baan
Jaco Bij de Vaate
Matthijs Blaazer
Wouter Brummel
Tom Lankamp
Lennart van de Maat
G.J.J. Postma
Arsenin Rodriquez
Tim Rolleman
Gerben Schellevis
Naam: Positie:
Jaco Bij de Vaate Teammanager
Gerben Schellevis Teammanager

Met passie gebouwd door: Bandwerk merkenbouwers