Excelsior'31 8
Zaal

Stand
1. Almelo Futsal Combinatie 9 0 0 0 0 0 0 - 0 0
2. Almelo Futsal Combinatie 12 0 0 0 0 0 0 - 0 0
3. DSVD 3 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4. DSVD 2 0 0 0 0 0 0 - 0 0
5. DZVV 2 0 0 0 0 0 0 - 0 0
6. DZVV 4 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7. Excelsior '31 14 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8. Excelsior '31 8 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9. FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 5 0 0 0 0 0 0 - 0 0
10. Jong Eagles/Markt 19 5 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11. Sparta E. 3 0 0 0 0 0 0 - 0 0
12. Zalvo '89 3 0 0 0 0 0 0 - 0 0
Uitslagen
Thuis Uit Uitslag Datum Tijd
Er is nog geen uitslag bekend
Programma
Thuis Uit Datum Tijd Veld Competitie
Almelo Futsal Combinatie 9 Excelsior '31 8 2 sep '19 21:30 Groep 1 079
Excelsior '31 8 DSVD 3 12 sep '19 19:00 1 4e klasse 24
Jong Eagles/Markt 19 5 Excelsior '31 8 23 sep '19 21:00 1 4e klasse 24
DSVD 2 Excelsior '31 8 2 okt '19 20:30 1 4e klasse 24
Excelsior '31 8 Almelo Futsal Combinatie 12 10 okt '19 19:00 1 4e klasse 24
Zalvo '89 3 Excelsior '31 8 17 okt '19 21:00 1 4e klasse 24
Excelsior '31 8 Excelsior '31 14 31 okt '19 19:00 1 4e klasse 24
DZVV 4 Excelsior '31 8 4 nov '19 20:00 1 4e klasse 24
Excelsior '31 14 Excelsior '31 8 12 nov '19 21:30 1 4e klasse 24
Excelsior '31 8 Almelo Futsal Combinatie 9 21 nov '19 19:00 1 4e klasse 24
Sparta E. 3 Excelsior '31 8 27 nov '19 20:45 1 4e klasse 24
DZVV 2 Excelsior '31 8 2 dec '19 20:00 1 4e klasse 24
Excelsior '31 8 FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 5 12 dec '19 19:00 1 4e klasse 24
DSVD 3 Excelsior '31 8 22 jan '20 20:30 1 4e klasse 24
Excelsior '31 8 Sparta E. 3 30 jan '20 19:00 1 4e klasse 24
Excelsior '31 8 Jong Eagles/Markt 19 5 6 feb '20 19:00 1 4e klasse 24
Excelsior '31 8 DSVD 2 13 feb '20 19:00 1 4e klasse 24
Almelo Futsal Combinatie 12 Excelsior '31 8 19 feb '20 21:30 4e klasse 24
Excelsior '31 8 Zalvo '89 3 5 mrt '20 19:00 1 4e klasse 24
Excelsior '31 8 DZVV 4 19 mrt '20 19:00 1 4e klasse 24
Almelo Futsal Combinatie 9 Excelsior '31 8 23 mrt '20 20:30 4e klasse 24
Excelsior '31 8 DZVV 2 16 apr '20 19:00 1 4e klasse 24
FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 5 Excelsior '31 8 20 apr '20 20:00 1 4e klasse 24

Teamspelers

Naam: Positie:
Christiaan ten Berge
H.J.B ten Brink
R. Brinkman
Sander Kastenberg
F.C. van Losser
Michel Schellevis
Naam: Positie:
Christiaan ten Berge Teammanager
R. Brinkman Teammanager

Met passie gebouwd door: Bandwerk merkenbouwers