Excelsior'31 8
Zaal

Stand
1. SVVN 1 4 3 0 1 9 31 - 21 10
2. FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 6 4 2 2 0 8 19 - 11 8
3. Excelsior '31 9 3 2 1 0 7 18 - 5 13
4. Excelsior '31 8 4 2 1 1 7 14 - 14 0
5. FC Eibergen 1 3 2 0 1 6 28 - 16 12
6. DZVV 3 3 2 0 1 6 12 - 11 1
7. De Zweef 1 3 1 1 1 4 8 - 13 -5
8. FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 5 2 1 0 1 3 14 - 11 3
9. DZVV 4 3 0 1 2 1 13 - 21 -8
10. PH 2 1 0 0 1 0 1 - 17 -16
11. avc Heracles 1 3 0 0 3 0 6 - 10 -4
12. Excelsior '31 10 3 0 0 3 0 10 - 24 -14
Uitslagen
Thuis Uit Uitslag Datum Tijd
avc Heracles 1 Excelsior '31 8 2 - 3 28 sep '20 21:30
De Zweef 1 FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 6 2 - 8 28 sep '20 21:00
DZVV 4 SVVN 1 4 - 11 28 sep '20 20:00
Excelsior '31 10 Excelsior '31 9 1 - 13 28 sep '20 19:00
SVVN 1 FC Eibergen 1 6 - 8 21 sep '20 21:00
DZVV 3 Excelsior '31 10 6 - 5 21 sep '20 20:00
Excelsior '31 8 FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 6 2 - 2 21 sep '20 19:00
Programma
Thuis Uit Datum Tijd Veld Competitie
Excelsior '31 8 FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 4 19 okt '20 19:00 1 Groep 1 65
De Zweef 1 Excelsior '31 8 26 okt '20 21:00 4e klasse 23
Excelsior '31 8 DZVV 3 9 nov '20 19:00 1 4e klasse 23
Excelsior '31 9 Excelsior '31 8 16 nov '20 20:00 1 4e klasse 23
PH 2 Excelsior '31 8 23 nov '20 21:30 4e klasse 23
Excelsior '31 8 Excelsior '31 10 30 nov '20 19:00 1 4e klasse 23
FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 5 Excelsior '31 8 7 dec '20 20:00 1 4e klasse 23
Excelsior '31 8 FC Eibergen 1 14 dec '20 19:00 1 4e klasse 23
Excelsior '31 8 DZVV 4 11 jan '21 19:00 1 4e klasse 23
FC Eibergen 1 Excelsior '31 8 18 jan '21 20:00 1 4e klasse 23
Excelsior '31 8 avc Heracles 1 1 feb '21 19:00 1 4e klasse 23
Excelsior '31 8 PH 2 8 feb '21 19:00 1 4e klasse 23
SVVN 1 Excelsior '31 8 15 feb '21 21:00 4e klasse 23
Excelsior '31 8 De Zweef 1 1 mrt '21 19:00 1 4e klasse 23
DZVV 3 Excelsior '31 8 8 mrt '21 21:00 1 4e klasse 23
Excelsior '31 8 Excelsior '31 9 22 mrt '21 19:00 1 4e klasse 23
Excelsior '31 10 Excelsior '31 8 12 apr '21 19:00 1 4e klasse 23
Excelsior '31 8 FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 5 19 apr '21 19:00 1 4e klasse 23

Teamspelers

Naam: Positie:
Wouter Averesch
Janco Bakker
Matthijs van Beek
Bernd Boom
Lennart Krijgsman
Martin bij de Vaate
Geert Wessels
Sander Wessels
Naam: Positie:
Matthijs van Beek Teammanager
Martin bij de Vaate Teammanager

Met passie gebouwd door: Bandwerk merkenbouwers