Excelsior'31 Excelsior`31
Zaal

Stand
1. Leekster Eagles 4 4 0 0 12 25 - 12 13
2. Excelsior`31 4 4 0 0 12 18 - 9 9
3. LTC 4 3 0 1 9 18 - 15 3
4. Texel 94 4 2 2 0 8 15 - 10 5
5. HZV/Het vennewater 4 2 1 1 7 16 - 10 6
6. Zeemacht 4 2 1 1 7 16 - 13 3
7. Scagha`66 4 2 0 2 6 13 - 14 -1
8. zvv Urk 4 1 1 2 4 17 - 19 -2
9. Futsal Winsum 4 1 0 3 3 17 - 16 1
10. FC M.A.R.L.E.N.E 2 5 1 0 4 3 18 - 23 -5
11. IFC Zwolle/ FTS Transport & Logistics 5 0 1 4 1 9 - 28 -19
12. ONR 4 0 0 4 0 10 - 23 -13
Uitslagen
Thuis Uit Uitslag Datum Tijd
Texel 94 HZV/Het vennewater 3 - 3 18 okt '19 20:45
IFC Zwolle/ FTS Transport & Logistics FC M.A.R.L.E.N.E 2 2 - 9 18 okt '19 20:30
zvv Urk IFC Zwolle/ FTS Transport & Logistics 8 - 2 11 okt '19 21:10
Scagha`66 Excelsior`31 2 - 5 11 okt '19 21:00
Texel 94 ONR 6 - 2 11 okt '19 20:45
LTC Leekster Eagles 5 - 9 11 okt '19 20:30
Futsal Winsum Zeemacht 3 - 6 11 okt '19 20:30
FC M.A.R.L.E.N.E 2 HZV/Het vennewater 2 - 4 11 okt '19 19:30
Programma
Thuis Uit Datum Tijd Veld Competitie
Zeemacht Excelsior`31 25 okt '19 20:45 1 1e divisie A
Excelsior`31 HZV/Het vennewater 1 nov '19 21:00 1 1e divisie A
IFC Zwolle/ FTS Transport & Logistics Excelsior`31 8 nov '19 21:30 1e divisie A
Excelsior`31 ONR 29 nov '19 21:00 1 1e divisie A
Leekster Eagles Excelsior`31 6 dec '19 20:30 1 1e divisie A
Excelsior`31 LTC 13 dec '19 21:00 1 1e divisie A
Texel 94 Excelsior`31 17 jan '20 20:45 1 1e divisie A
zvv Urk Excelsior`31 24 jan '20 21:10 1 1e divisie A
Excelsior`31 FC M.A.R.L.E.N.E 2 7 feb '20 21:00 1 1e divisie A
Futsal Winsum Excelsior`31 14 feb '20 20:30 1 1e divisie A
Excelsior`31 Scagha`66 21 feb '20 21:00 1 1e divisie A
Excelsior`31 Zeemacht 6 mrt '20 21:00 1 1e divisie A
HZV/Het vennewater Excelsior`31 13 mrt '20 21:30 1 1e divisie A
Excelsior`31 IFC Zwolle/ FTS Transport & Logistics 20 mrt '20 21:00 1 1e divisie A
ONR Excelsior`31 27 mrt '20 20:30 A 1e divisie A
Excelsior`31 Leekster Eagles 17 apr '20 21:00 1 1e divisie A
LTC Excelsior`31 24 apr '20 20:30 1 1e divisie A
Excelsior`31 Texel 94 1 mei '20 21:00 1 1e divisie A

Teamspelers

Naam: Positie:
Lucas Aydin
Gerjan Bakker
Rik Harbers
Henk Lankamp
Cor Pongers
Serhat Sakru
Willard ter Stal
Naam: Positie:
Jan Baan Keeperstrainer
Bert Bosschers Standaard functie
Jan van de Kamp Standaard functie
Bert Schuurink Teammanager

Met passie gebouwd door: Bandwerk merkenbouwers