Sportvereniging Excelsior'31 Rijssen

Bestuur zaalvoetbal

Het bestuur van de afdeling zaalvoetbal van Excelsior'31 bestaat uit de volgende personen:

Voorzitter
Pieter Oosthoek
Beleidsbepaler en PR- en sponsoring
E-mail: poosthoek@oosthoek-consultancy.com


Penningmeester en wedstrijdsecretaris
Laurens Harbers

Beheer begroting en zitting financiële commissie Excelsior'31
E-mail: secretaris@excelsior31-futsal.nl 


Secretaris
Jan van de Kamp

Secretaris, tuchtzaken, beleidszaken en zitting in CBO Excelsior'31
E-mail: testadvies@gmail.com


Coördinator recreatieve teams
Mark Esink

Coördineren recreatieve teams (Excelsior'31 5 en lager) en ledenbeheer (zowel aan- als afmelden)
E-mail: mark@excelsior31-futsal.nl  


Technische zaken
Arsenin Rodriguez 

Hoofd technische commissie zaal en technisch beleid selectieteams (Excelsior'31 1 t/m 4)
E-mail:
arsenin@hotmail.com

Sponsorzaken
Lennart van de Maat
Sponsoring (zitting in sponsorcommissie Excelsior'31), kleding en materiaal 
E-mail: lennart_van_de_maat@hotmail.com


Vrijwilligerszaken
Vacant

Operationele zaken
Jan Baan

Operationele zaken, PR, websitebeheer en zitting in technische commissie zaal
E-mail: janbaan@msn.com  


Ondersteunende commissies:

Activiteitencommissie (activiteitencommissie@excelsior31-futsal.nl)
- Henk Lankamp
- Marien Baan
- Jan-Dirk Vossebelt 
- Lennart van de Maat

Technische Commissie (tczaal@excelsior31.nl)
- Arsenin Rodriguez
- Jan Baan
- Aalidus ter Harmsel

Trainer hoofdselectie (Excelsior'31 1 en 2)
- Ichtus Rahanra (hoofdtrainer, coach Excelsior'31 1)
- Gerald Keizer (coach Excelsior'31 2)